خبر مهم برای یارانه‌بگیران/ واریز در دو مرحله؟!

خبر مهم برای یارانه‌بگیران/ واریز در دو مرحله؟!

ایسنا نوشت: برخی از مشمولان دریافت یارانه اعلام کردند که مبالغی از حساب آن‌ها کسر شده و مبالغی به حساب آن‌ها واریز شده است.

در پی گزارش‌های رسیده درباره واریز مبالغی به حساب مشمولان یارانه‌ نقدی در دو مرحله، مشخص شد که خطا در کسر مبالغی از حساب برخی یارانه‌بگیران به عنوان کالابرگ، سبب شده تا این خطا اصلاح شده و مبالغی دوباره به حساب مردم واریز شود.

در پی آغاز اجرای طرح کالابرگ و اینکه قرار بود برای برخی از یارانه‌بگیران این طرح اجرا شده و ۲۰ درصدبه یارانه آن‌ها به صورت غیرنقدی اضافه شود، برخی از مشمولان دریافت یارانه اعلام کردند که مبالغی از حساب آن‌ها کسر شده و مبالغی به حساب آن‌ها واریز شده است.

پیگیری از سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نشان می‌دهد که بروز خطا و اشتباه در کسر مبلغ یارانه تحت عنوان خرید به صورت کالابرگ سبب شده تا برخی مشمولان یارانه مبالغ کمتری به حساب‌شان واریز شود.

نهایتا این افراد با مراجعه به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرده‌اند که خریدی نداشته و این کسر وجه اشتباه بوده است. در نهایت با پیگیری سازمان هدفمندی و مشخص شدن صحت ادعای مراجعان، مبالغ کسر شده به حساب افرادی که خریدی نداشته‌اند واریز شده است.

۲۲۳۲۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *