خط تلفن اینترنتی مخابرات کشوری

تلفن اینترنتی چیست؟

خط تلفن اینترنتی درواقع یک تلفن ثابت همانند خطوط قدیمی تلفن‌ها است که به‌جای عبور اطلاعات از روی سیم‌های تلفن قدیمی، از بستر اینترنت ارائه می‌شود. یعنی به‌جای داشتن خطوط تلفن از مخابرات می‌توانید از اینترنت خود استفاده کنید. تلفن اینترنتی از نظر کارایی مشابه با همان خطوط تلفن عادی شهری هستند و دقیقا همان امکانات را به علاوه ی خدمات به روزتر دیگری ارائه می‌دهند. تفاوت اصلی خطوط تلفن اینترنتی با خطوط تلفن شهری در این است که از محل استفاده‌ی مشترک تا شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات مخابراتی، هیچ‌گونه سیم کشی وجود ندارد بلکه این خطوط از بستر اینترنت قابل استفاده خواهند بود. تلفن اینترنتی یک خط تلفن ثابت مبتنی بر فناوری ویپ VOIP است که به آن خط ویپ، خط سیپ ترانک، سیپ لاین و ویپ لاین می‌گویند.

تلفن اینترنتی یکی از اولبن تحولاتی بود که فناوری اینترنت در صنعت ارتباطات خلق کرد. با به‌وجود آمدن تلفن اینترنتی علاوه بر کاهش هزینه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها، امکانات جدیدی را به وجود آورد.

نحوه استفاده از تلفن اینترنتی

شما برای استفاده از تلفن اینترنتی اول باید یک اپلیکیشن بر روی موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ و.. خود نقب کنید و با استفاده از اینترنت تماس‌های خود را وصل کنید. درواقع برای تماس‌های ورودی و خروجی خود از اپلیکیشن استفاده کنید.  از تلفن‌های اینترنتی به عنوان خطوط تماس آینده نام برده می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که به سرعت جایگزین شبکه های مخابراتی کنونی شوند. دلایل اصلی این جایگزینی ویژگی‌های خاص خطوط اینترنتی هستند.

شما می‌توانید برای خرید تلفن اینترنتی و آگاهی بیشتر از آن به سایت الو ٠٢١ مراجعه کنید.

ویژگی‌های تلفن اینترنتی الو ٠٢١

١. تلفن‌های اینترنتی الو ٠٢١ هزینه بسیار پایین برای نگهداری شبکه‌های مخابراتی نسبت به شبکه‌های کنونی دارند.

٢. تلفن اینترنتی الو ٠٢١ از کلیه امکانات مخابراتی پشتیبانی می‌کند و خدمات جدیدی با هزینه‌های بسیار کم و سهولت اجرائی بسیار بالا ارائه می‌دهد.

٣. جابه‌جایی آسان شماره‌های تلفنی

شاید برایتان پیش آمده که تمامی خطوط تلفنی که پیشتر از آن استفاده می‌کردید غیر فعال شده باشد و خبری از شماره‌های جدید نباشد؛ این مورد یکی از مشکلات خطوط تلفن‌های قدیمی است.

موقعیتی را  تصور کنید که شما چه برای خانه چه برای شرکت خود قصد تغییر مکان دارید، این موضوع می‌تواند برای یک شرکت هزینه‌های زیادی را به‌وجود بیاورد. امکان دارد هر شرکتی میلیون‌ها تومان خرج بازاریابی و تبلیغ خطوط ارتباطی خود کند که در صورت نقل مکان، تمامی  مشتریان خود را از دست می‌دهند.  اما با به وجود آمدن و تهیه تلفن‌های اینترنتی این مشکل کاملا برطرف شده است. خطوط تلفن اینترنتی الو ٠٢١ برای همیشه ثابت هستند و شما می‌توانید به هر مکانی که بخواهید به راحتی نقل مکان کنید.

۴. کم هزینه بودن خطوط تلفن اینترنتی الو ٠٢١

معمولا شرکت‌ها برای راه‌اندازی سیستم پشتیبانی تلفنی  خود نیازمند VOIP هستند. متأسفانه برای راه‌اندازی این سیستم، باید دستگاهی به نام GATEWAY را تهیه کرد که هزینه خیلی زیادی نیاز دارد. اما با داشتن خطوط تلفن اینترنتی الو ٠٢١، بدون نیاز به این دستگاه و پرداخت هزینه‌ای زیاد شما می‌توانید به راحتی خط تلفنی خود را راه‌اندازی کنید.

استفاده از خط تلفن مخابرات و VOIP ده‌ها مزیت با ارزش برای شما به همراه دارد. برای سفارش و آگاهی بیشتر از آن‌ها می‌توانید به سایت الو ٠٢١ مراجعه کنید. الو ٠٢١ با کمترین هزینه ممکن خدمات مربوط به تلفن‌های اینترنتی را ارائه می‌دهد.

۵. امکان برقراری تماس‌های نامحدود

زمانی که ‌شما از خطوط شهری آنالوگ استفاده می‌کنید، همزمان یک خط ورودی و خروجی دارید. اگر تنها یک خط در شرکت خود دارید، زمانی را تصور کنید که در حال مکالمه با آن هستید و در همان لحظه مشتری دیگری قصد دارد با شما ارتباط برقرار کند، در آن زمان مشتری پشت خط مانده و ممکن است که دیگر هرگز با شما تماس نگیرد.

در خط های اینترنتی دست شما برای اضافه کردن کانال ورودی و خروجی باز است و با این امکان شما هیچ مشتری را از دست نخواهید داد.

۶. نیازی به تجهیزات سخت افزاری ندارید

٧. امنیت خط تلفن ثابت اینترنتی

٨. کیفیت بالا مکالمات در خطوط ثابت تلفن اینترنتی الو ٠٢١

یکی دیگر از مشکلاتی که تلفن‌های سیم‌کشی مخابراتی به همراه دارند، کاهش کیفیت صدا با طولانی شدن مسیر کابل‌ها و مشکلات خطرناک تری مثل به وجود آمدن حوادث مربوط به برق می‌باشد.  اما خطوط تلفن اینترنتی به دلیل مبتنی بودن به بستر اینترنت، بدون هیچ کمبودی صدای مخاطبین را با کیفیتی عالی به گوش شنونده می‌رسانند.

٩. فعالسازی سریع خطوط ثابت تلفن اینترنتی

خطوط ثابت تلفن اینترنتی virtual phone number از تکلونوژی های پیشرفته تری بهره می‌برند و در مدت زمان کمتری فعال می‌شوند و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *