شوک جدید به بازار سکه/ دلار درجا زد!

شوک جدید به بازار سکه/ دلار درجا زد!

اقتصادنیوز نوشت: قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز با ۲۰۰ هزار تومان افزایش به ۲۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید.

بازار ارز تهران و هرات امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ماه مانند روزهای گذشته خلوت بود و اسکناس آمریکایی در محدوده ۴۹ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش رسید. نرخ حواله درهم نیز امروز نسبت به دیروز رنج بود و در حدود ۱۳هزار و ۶۸۰تومان معامله شد.

شوک قیمت طلا به بازار سکه

با این حال قیمت سکه امامی که روز گذشته با رشد ۱۰۰ هزار تومانی وارد کانال ۲۸ میلیون تومان شده بود در بازار امروز همچنان تحت تاثیر افزایش قیمت اونس طلا بود.

قیمت طلا جهانی عصر دیروز تا مرز مقاومتی ۱۸۶۰ دلار بالا رفت و در بازار امروز هم در این محدوده معامله شد.

قیمت سکه امامی در بازار آزاد هم امروز با ۲۰۰ هزار تومان افزایش به ۲۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید.

قیمت انواع ارز در مرکز مبادله

از سوی دیگر، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ حدود ۴۱ هزار و ۲۵۷ تومان اعلام شده که همانند چند روز اخیر است.

در سایت مرکز مبادله قیمت یورو امروز ۴۵ هزار و ۸۸۸ تومان درج شده که نسبت به دیروز افزایش چشمگیری داشته است.

همچنین قیمت درهم امارات در این مرکز امروز ۱۱ هزار و ۲۳۴ تومان اعلام شده که مانند نرخ دلار بدون تغییر مانده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۰۷ تومان، ۴۱ هزار و ۷۱۶ تومان و ۱۰ هزار و ۲۱۳ تومان درج شده است.

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلا در سطح ۲ میلیون و ۳۲۴ هزار تومان قرار دارد.

قیمت ارز توافقی در کانون صرافان

قیمت انواع ارز در کانون صرافان نیز امروز روندی مشابه مرکز مبادله داشته، به طوری که دلار و درهم تقریبا دست‌نخورده مانده‌اند و یورو افزایشی شده است.

در سایت کانون صرافان تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰ امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ قیمت دلار به طور میانگین ۴۱ هزار و ۲۵۶ تومان نرخ‌گذاری شده و عملا بدون تغییر مانده است.

در همین سایت قیمت یورو به صورت توافقی ۴۵ هزار و ۷۸۰ تومان درج شده که نسبت به دیروز افزایش بیش از ۴۰۰ تومانی را نشان می‌دهد.

همچنین قیمت درهم امارات به صورت توافقی به طور میانگین ۱۳ هزار و ۲۴۷ تومان است که کاهش بسیار اندکی را نسبت به دیروز نشان می‌دهد.

افزایش قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه در بازار رسمی

تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰ امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ در سایت کانون صرافان قیمت سکه امامی ۲۸ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان اعلام شده که نشان می‌دهد روند صعودی این فلز گرانبها که از عصر دیروز آغاز شده، همچنان ادامه دارد.

در همین سایت قیمت نیم سکه در حدود ۱۵ میلیون و ۲۰۷ هزار تومان است که افزایش بیش از ۱۱ هزار تومانی را تجربه کرده و قیمت ربع سکه نیز حدود ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان اعلام شده که با افزایش حدودا ۶۰ هزار تومانی مواجه شده است.

۲۲۳۲۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *