طراحی سایت آی تی مهر

طراحی سایت آی تی مهر

امروزه با توجه به آن که مسیر کسب و کارها از روش سنتی به روش اینترنتی سوق پیدا کرده است، بازار فعالیت‌هایی مانند طراحی سایت بسیار رونق پیدا کرده است. اما این سؤال ممکن است برای شما به وجود آید که این طراحی چه مراحلی دارد؟ به دست چه کسی باید سپارد؟ و… علاوه بر این موضوع شرایطی که شما باید در طراحی داشته باشید؛ مانند سئو سایت، هزینه‌های آن، آپشن‌های اضافه و.. را به دست افراد کارشناس در این حرفه بسپارید. آی تی مهر در ادامه سؤالاتی که در بالاتر پرسیده شده است را برای شما پاسخ داده است.

انواع طراحی سایت

انواع طراحی سایت

به صورت کلی می‌توان گفت برای طراحی یک سایت حرفه‌ای می‌توان آن را به 2 شیوه ایستاتیک و یا Static Website، دینامیک و یا Dynamic Website طراحی کرد.

آی تی مهر در طراحی سایت چه وظایفی دارد؟

وظایفی که یک پروژه طراحی دارا می‌باشد با توجه به مراحلی تعیین می‌شود که طراح سایت باید آن‌ها را به نحو احسنت انجام دهد. به زبان ساده‌تر زمانی یک سایت به صورت حرفه‌ای طراحی می‌شود و تحویل داده می‌شود که 2 تیم و یا 2 شخص در ساختار آن دخیل باشند. شخص اول باید حرفه‌ای در زمینه فرانت‌اند باشد و شخص دوم باید متخصص بک‌اند در تیم باشد. آی تی مهر با دارا بودن کارشناسان و طراحان حرفه‌ای برای داشتن یک سایت حرفه‌ای در کنار شما خواهد بود.

مراحل طراحی سایت چیست

همان طور که در بالاتر نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه کسب و کارها اینترنتی به شدت در حال افزایش می‌باشند، افراد زیادی وجود دارند که کسب و کار خود را به سمت دنیای مجازی سوق داده‌اند. طراحی سایت را می‌توان به عنوان طراحی، راه اندازی و ساخت یک وب سایت و یا بهینه کردن سایت‌های قدیمی در بستر اینترنت دانست. برای آن که بتوان سایتی را به صورت حرفه‌ای طراحی کرد 4 مرحله اصلی زیر را باید انجام دهید:

 • طراحی وایر فریم

در مرحله نخست شما باید با توجه به نوع سایت و مشتری‌های هدف خود یک نمای کلی از سایت را طراحی کنید. این نما در حقیقت یک نقشه کلی از صفحات سایت، تعیین جایگاه‌ها، چیدمان المان‌های مورد نیاز سایت و دیگر عناصر را در بر می‌گیرد. این مرحله را طراحی وایرفریم می‌نامیم.

 • طراحی گرافیک سایت

بعد از مشخص کردن عناصر بالا باید به سراغ طراحی اساسی سایت بروید. این مرحله به این صورت عمل می‌کند که شما با توجه به نوع کسب و کاری که دارید با استفاده از نرم افزارهای مخصوص رنگ بندی و گرافیک به سایت خود می‌دهید. آی تی مهر با در نظر گرفتن بهترین رنگ با توجه به نکات روان شناسی مراحل طراحی را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

 • کدنویسی و برنامه ‌نویسی

در مرحله بعدی و بعد از اتمام رساندن طراحی سایت و نیازهای مشتری‌های شما باید راز روش‌های مختلفی برای مدیریت کردن سایت استفاده کنید. سیستم‌هایی که آی تی مهر برای مدیریت محتوا در نظر گرفته است می‌توان به وردپرس، فریم‌ورک اختصاصی و.. اشاره کرد. این مرحله هزینه‌های طراحی سایت را افزایش و یا کاهش خواهند داد.

 • راه‌اندازی سایت

بعد از اتمام رساندن 3 مرحله قبلی نوبت به راه اندازی سایت در بستر اینترنت می‌باشد. این مرحله به این صورت است که شما باید یک هاست و دامنه مناسب را برای سایت خود پیکربندی کنید و در دسترس عموم سایت را قرار دهید.

چرا آی تی مهر؟

چرا آی تی مهر؟

شما با آی تی مهر می‌توانید سایت را دقیقاً همان طور که در نظر دارید بسازید، شما می‌توانید برای داشتن یک سایت حرفه‌ای در بستر اینترنت و در هزینه‌های کم تمامی مراحل طراحی را به دست کارشناسان ما بسپارید. اما ممکن است این سؤال به وجود آید که چرا ای تی مهر؟

 • بهترین سئو

آی تی مهر با استفاده از ابزارهای به روز سئو سایت را بهینه خواهد کرد.

 • هماهنگ با گوشی و تبلت

سایت‌های ساخته شده به دست کارشناسان ما در هر دستگاهی به درستی نمایش داده می‌شوند و شما هیچ بازدید کننده‌ای را از دست نخواهید داد.

 • سریع‌تر از رقبا

به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که شما بهترین سئو سایت را داشته باشید و محتوای با کیفیت نیز داشته باشید اما بیش از 1 ثانیه بارگذاری شما طول بکشد 70 درصد از کاربران خود را از دست خواهید داد. اما نگران نباشید سایت‌هایی که آی تی مهر طراحی کرده است از 90 سایت دیگر سریع‌تر عمل می‌کند.

 • امنیت بالا

آی تی مهر دارای یک معماری امنیت چند لایه است، دارای رمزگذاری داده‌های حساس، پروتکل‌های امنیتی اس اس ال می‌باشد. در نتیجه با خیال راحت می‌توانید از سرورهای اختصاصی ما برای داشتن سایت امن‌تر استفاده کنید.

اجزای مهم در طراحی سایت با آی تی مهر

عملکرد سایت شما به صورت مستقیم به نحوه کار سایت اشاره دارد، بهتر است در هنگام طراحی به سرعت و سهولت استفاده از المان‌ها دقت داشته باشید تا کاربران به راحتی با سایت شما هماهنگ شوند. لازم به ذکر است شرایط و امکاناتی که در سایت قرار داده‌اید باید با تغییرات و پیشرفت‌هایی که این حوزه به خود می‌بیند هماهنگی داشته باشد و نسبت به قبل کامل‌تر باشد. برخی از اصلی‌ترین عواملی که در طراحی سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشند عبارت‌اند از:

 • مسیریابی (نویگیشن)
 • سرعت
 • سئو سایت
 • UX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *