قیمت خودرو ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/ کدام خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد؟ + جدول

قیمت خودرو ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/ کدام خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد؟ + جدول

قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، روند نزولی روز گذشته را ادامه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثر خودروها افت قیمت جزئی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کنند، اما در مواردی، برخی از خودروها تا ۱۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده‌اند.

تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، افت قیمت روز گذشته را تکرار می‌کند. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از صبح امروز کاهشی گزارش می‌شود و با آغاز معاملات، یکی از جدیدترین خودروهای مونتاژی گروه بهمن با نام فیدلیتی پرستیژ هفت‌نفره، ۷۳ میلیون تومان دیگر ارزان‌تر شده و به نرخ دو میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان رسیده است. به این ترتیب، جدیدترین محصول مونتاژی بهمن موتور تنها طی دو روز توانست ۱۷۰ میلیون تومان افت قیمت را تجربه کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از صبح امروز، غالباً نزولی است.

اطلس G فیس‌لیفت خودروی کوییک و یکی از جدیدترین محصولات سایپا بازار به شمار می‌رود که از صبح امروز ۱.۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده و با قیمت ۵۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G که سدان لوکس سایپا محسوب می‌شود، افت قیمت یک میلیون تومانی دارد و با ۷۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو پارس LX TU۵ سدان پرسروصدای ایران خودرو است که خبر توقف تولید آن، روز گذشته تأیید شد. این خودرو نیز ۵.۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده و به نرخ ۸۷۹میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V۴ لوکس‌ترین سدان حال حاضر ایران خودرو به شمار می‌رود که برای دومین بار طی هفته اخیر، رکورددار افت قیمت در میان خودروهای داخلی است. سدان لوکس ایران خودرو از صبح امروز افت ۲۱ میلیون تومانی را تجربه کرده و با یک میلیارد و ۱۷ میلیون تومان معامله می‌شود.

خودرو داخلی 1-1 (1)

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی نیز در مواردی، افت قیمت شدیدی را تجربه می‌کنند.

ام‌وی‌ام X۲۲ پرو دنده‌ای کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو اما تغییری ندارد و با همان نرخ ۹۴۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

جک S۵ یکی از محبوب‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود. این کراس‌اوور نیز از ابتدای امروز با همان قیمت یک میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فردا T۵ از خودروهای نه‌چندان پرتقاضای مونتاژی به شمار می‌رود که طی روزهای گذشته ۳۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده بود، امروز تغییری ندارد و با یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ پنج‌نفره همانند نسخه هفت‌نفره، کاهش قیمت چشمگیری نسبت به روز گذشته پیدا کرده است. این کراس‌اوور جدیدالورود بهمن موتور هم با افت ۷۰ میلیون تومانی، به نرخ دو میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. به این ترتیب تیپ پنج نفره فیدلیتی پرستیژ نیز طی دو روز اخیر ۱۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

خودرو خارجی 2-1 (1)

۲۲۳۲۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *