معرفی سه بازی بصورت شبکه ای

امروزه یکی از اساس کار جوانان ما تفریح و سرگرمی است. ما برای گذاشتن اوقات فراغت خودمون وارد بازی های کامپیوتری میشوید در این میان شما میتوانید با استفاده از بازی های رایانه ای ساعت خودتون رو بگذرونید. در این میان امروزه بزرگترین کسب و کار بعضی از مردم از راه راه اندازی گیم نت ها و کافی نت های آنلاین است. که جوان های بسیاری در گیم نت ها اوقات تفریح خودشون رو میگذرونن.

در این گیم نت ها شما با انواع بازی های رایانه میتوانید ساعت و وقت خودتون رو بگذرونید. از بازی جی تی آ گرفته  تا بازی های بزرگ مثل بازی خدای جنگ 1 و الی آخر است.

اما در این میان شما با استفاده از شبکه ای شدن کامپیوتر ها میتوانید بازی های خودتون را بصورت شبکه ای با دوستان خود بازی کنید. طوری که سرعت پینگ دریافت و ارسال بالا است و بازیکنان میتواند بصورت کاملا طبیعی با یکدیگر رقابت کند.

اما بهترین بازی های شبکه ای کدام هستند؟

بازی های شبکه میتواند انقد برای شما  و دوستانتان جذاب باشد که شمارو ساعت ها مشغول بازی کند. این بازی ها که بهترین ها آنها به بازی های معروف شبکه ای نام دارند میتوان آنها را نام برد:

  • بازی جنرال زیرو
  • بازی وارکرافت
  • بازی کانتر استرایک
  • و…

معرفی بازی جنرال زیرو

دانلود بازی جنرال این بازی در دو نسخه متفاوت و شبیه هم ساخته شده است. که از طرف کمپانی EA  که بزرگترین کمپانی ساخت بازی های رایانه ای است ساخته شده است. در این بازی شما بعنوان یک کشور در طول جنگ با کشور های دیگر میپردازید. همه چیز در این بازی واقعی است. این بازی با حضور سه کشور مطرح جهان ادامه میابد. این کشور ها آمریکا, چین, و قدرت شکست ناپذیر جی آل آی است. این سه کشور در طول تاریخ بعد از جنگ جهانی اول یک دوره بسیار تلخ با هم گذرانند. که با هم در جنگ بودند. شما در این بازی میتوانید مهارت هر کشور با استفاده از تکنولوژی تانک , نبرد هوایی و زمینی رو به اجرا در بیاورید. همه چیز به استراتژی شما بستگی دارد که چگونه جنگ رو آغاز کنید. نبرد رو درو میتواند آغازگر یک جنگ بزرگ باشد.

این بازی شما میتوانید نبرد جنگ بصورت هوایی, زمینی , و حتی دریایی نیز انجام دهید. جنرال که یک بازی بصورت آنلاین و تحت شبکه است میتواند یک بازی مفید برای شما و دوستانتان باشد.

در بعضی مواقع میبینید که بازی تحت شبکه انجام میدهید اما یک  لحظه از بازی میندازد بیرون و ارور میدهد. مشکل این ارور این است که شما از بهترین پچ برای بازی استفاده نمیکنید. اگر پچ کپی شده باشد این ارور داخل بازی وجود خواهد داشت. و گاها هم بصورت تک نفره این ارور برای شما به نمایش در میاید.

اما دلیل اصلی انداختن بازی جنرال بصورت شبکه این است که ازمعتبر ترین پچ برای بازی خود استفاده نمیکنید. برای خرید پچ های متفاوت میتوانید از سایت زیرو دیدن کرده و آنها را خریداری کنید.

بازی شبکه ای وارکرافت

در بازی های شبکه واکرافت شما مثل همیشه در یک بازی بصورت اکشن و استراتژی مقابل هستید. با دوستان خود بصورت شبکه ای بازی کنید. آنها را به بازی دعوت کنید و آنها را ببرید! در این بازی وارکرافت شما بعنوان یک قهرمان اصلی در یک نقشه دو تا حضور دارید. شما میتوانید دانلود رایگان بازی وارکرافت در اینت سایت بصورت رایگان دریافت کنید

هیرو شما در بازی دوتا

در بازی دوتا شما قهرمان اصلی هستید که باید یک قهرمان مورد نظر خودتون در ابتدای بازی انتخاب کنید. با انتخاب قهرمان شما آماده میشید برای یک نبرد جانانه در مسیر رقبا که بازی  بسیار زیبایی رو شاهد خواهید بود. در این بازی شما برای بهتر شدن باید سکه های زیادی جمع آوری کنید و آیتنم های مختلفی بخرید. این آیتم ها میتوانند از چجند آیتم مختلف تشکیل شده باشند. پس برای تبدیل شدن به یک شکست ناپذیر باید آیتنم های مخصوص که در مقابل هیرو حریف کارایی دارد باید ببپندید. هیچ وقت در بازی عجله نکنید. شاید عجله شما باعث نابودی شما شود باید در زمان مناسب با دشمنان خود مبارزه کنید.

در بازی وارکرافت شما میتوانید با دوستان خود بصورت شبکه ای یا آنلاین 5 در 5 یا کمتر از آن بازی کنید. بازی رویایی که میتواند جذاب و هیجان انگیز باشد.

بازی کانتر استرایک

یکی دیگه از بازی های که بصورت شبکه ای میتوانید با دوستان خود انجام دهید و امروزه در گیم نت ها سرو صدای زیادی کرده است بازی کانتر استرایک است. نسخه جدید بازی کانتر میتوانید از سایت سافت دانلود نیز دانلود کنید. شما برای بهتر شدن در این بازی باید رقبای سر سخت بازی کنید تا بتوانید مهارت و فن آنها را یاد بگیرید. یک بازی به سبک تیر اندازی اول شخص است. هم اکنون این بازی زیبا رو میتوانید از سایت بزرگ سافت دانلود دریافت کنید.

شما علاوه بازی شبکه میتوانید بصورت آنلاین نیز انجام دهید بازی بصورت آنلاین میتواند برای شما بسیار خوشایند باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *