پیش بینی قیمت دلار ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ / دلار با چه قیمتی به آخرین روز هفته رسید؟

پیش بینی قیمت دلار ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ / دلار با چه قیمتی به آخرین روز هفته رسید؟

قیمت دلار روز چهارشنبه نوسان محدود کاهشی داشت و در منطقه قیمتی دو روز گذشته معامله شد. روند تقاضا در بازار ارز افزایشی است و دلار با فشار سیاست‌گذار در کف حمایت منجمد شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار روز چهارشنبه کاهش ۱۵۰ تومانی داشت و در منطقه معاملاتی دو روز گذشته معامله شد. این اسکناس امروز در پله‌های ابتدایی کانال نهم کریدور ۵۰ هزار تومانی معامله شد. معامله‌گران می‌گویند سیاست‌گذار با ارزپاشی، این محدوده‌ را برای اسکناس دلار حفظ کرده است.

تحلیلگران بازار ارز منطقه ۵۸ هزار تومانی را کف قیمت دلار می‌دانند و با توجه به مفروضات فعلی نگران روند افزایشی بعد از ماه رمضان هستند. کارشناسان اقتصادی معتقدند با وجود اینکه نهاد سیاست‌گذار تلاش دارد قیمت دلار به هر ترتیبی در کریدور ۵۰ هزار تومانی بماند اما تمایلی نیز به عقب‌نشینی قیمت در کریدور مذکور ندارد.

درهم به کف کانال ۱۶ هزار تومانی برگشت

روز چهارشنبه ۲۳ اسفند قیمت درهم در بازار با روند کاهشی بازگشایی شد. این اسکناس در کف کانال ۱۶ هزار تومانی به کار خود پایان داد. قیمت تتر برخلاف کاهش دلار افزایش ۱۵۰ تومانی داشت و روی رقم ۵۹ هزار و ۷۵۰ تومانی قرار گرفت. پوند انگلیس کاهش ۸۰۰ تومانی داشت و با رقم ۷۵ هزار و ۸۸۰ تومان معامله شد. یورو با افت ۶۵۰ تومانی به قیمت ۶۴ هزار و ۸۶۰ تومان رسید.

۲۲۳۲۲۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *