چگونه سایت پیشرفته ای داشته باشیم؟

چگونه سایت پیشرفته ای داشته باشیم؟

برای شروع یک سایت قوی و پرقدرت نیازی به دانستن دانش کد نویسی و برنامه نویسی نیست. بلکه شما می توانید از فرم های طراحی شده و کد نویسی شده برای سایت خود بهره ببرید. در سایت ها پلتفرم هایی وجود دارد که هر کدام کارکرد خاصی در سایت شما دارند. ولی برای این که بتوانید میزان بازخورد سایت خود را افزایش دهید و از میزان رعایت مشتریان از خدمات و محصولات خود مطلع شوید، نیاز به سه پلتفرم فرم ساز آنلاین، آزمون ساز آنلاین و پرسشنامه آنلاین دارید. وجود این پلتفرم ها به شما کمک می کند تا اطلاعات کاربران سایت و نظرات آن ها را مورد بررسی قرار دهید و بدین صورت سایت پیشرفته و بزرگی داشته باشید.

فرم ساز آنلاین

فرم ها در واقع سندهایی هستند که شما می توانید داخل آن اطلاعات مختلفی را وارد کنید. هر سایتی که در بستر اینترنت فعالیت دارد حداقل دارای یک فرم است. برای طراحی فرم های مختلف نیازی نیست که به صورت اختصاصی این فرم ها را طراحی کنید. شما می توانید با استفاده از فرم ساز آنلاین فرم های مختلف با قالب های متنوع را در اختیار داشته باشید. این فرم سازها کیفیت بالایی دارند و به صورت نامحدود امکان طراحی انواع فرم ها را برای شما فراهم می کند. از جمله رایج ترین فرم های طراحی شده با استفاده از فرم ساز آنلاین می توان به فرم نظرسنجی، فرم استخدام، فرم ارتباط با ما، فرم فروش و … اشاره کرد. سرعت ایجاد فرم در فرم ساز آنلاین بسیار بالا است و شما بدون هیچ زحمتی می توانید انواع سوالات و اطلاعات را در داخل آن وارد کنید.

مدیریت بهتر سایت با فرم ساز آنلاین

 

مدیریت بهتر سایت با فرم ساز آنلاین

مدیران سایت باید حتما فرم سازها را بشناسند و از قابلیت های آن مطلع باشند. فرم سازهای آنلاین وجه بیشتری به سایت شما می دهد و قابلیت های آن را چندین برابر می کند. بنابراین شما می توانید بدون هیچ زحمتی فرم های متنوعی را در سایت خود ایجاد کنید. فرقی نمی کند که سایت شما در چه حوزه ای در حال فعالیت است، در هر صورت شما نیاز به فرم های مختلفی برای سایت خود خواهید داشت. به همین دلیل پلتفرم فرم ساز آنلاین یکی از پرکاربردترین ابزار در سایت های مختلف هستند به مدیریت بهتر و راحت تر سایت کمک می کنند.

آزمون ساز آنلاین

آزمون ساز آنلاین در واقع همان سیستم امتحانی قدیم است. با ورود تکنولوژی به زندگی بشر، بسیاری از فعالیت ها در بستر اینترنت انجام می شود. سیستم های آموزشی نیز در زمینه تکنولوژی جا نمانده و از آزمون سازهای آنلاین برای برگزاری امتحانات و آزمون ها به صورت غیر حضوری بهره می برند. آزمون ساز آنلاین یکی از بهترین امکاناتی است که برای مراکز آموزشی طراحی شده است. با این آزمون ساز دیگر مراکز آموزشی از جمله آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها روش های قدیمی پخش برگه های امتحانی و فرم های نظرسنجی را کنار گذاشته اند و تمامی آزمون ها را در سایت خود برگزار می کنند. بنابراین دیگر نیازی به هزینه برای چاپ برگه و مراقب نیست. رعایت استاندارد و امکانات آزمون ساز آنلاین به صورت مستقیم با نرم افزار آن در ارتباط است. به همین دلیل شما با سپردن طراحی آزمون ساز آنلاین اختصاصی خود به سایت ایپول می توانید از عملکرد مناسب و ایده آل این آزمون سازها مطمئن شوید.

آزمون ساز آنلاین چگونه کار می کند؟

 

آزمون ساز آنلاین چگونه کار می کند؟

اطلاع از نحوه کارکرد آزمون سازها قطعا شما را نیز ترغیب به استفاده از این خدمات می کند. معلم و اساتید یک حساب کاربردی در این آزمون سازها ایجاد می کند و می تواند چندین سوالات امتحانی را طراحی نماید. این سوالات می تواند به صورت تستی و یا تشریحی باشد. این آزمون سازها امکان زمان بندی را نیز برای مدیران سایت فراهم می کند و شما می توانید زمانی را برای شروع و پایان آزمون تعیین کنید. همچنین شرکت کنندگان پس از پایان پاسخ دهی خود با زدن بر روی گزینه ثبت می توانند بلافاصله نمرات خود را مشاهده کنند که این ویژگی نه تنها برای شرکت کنندگان بسیار جذاب است، بلکه زحمات معلم و اساتید را کاهش می دهد و نیازی به تصحیح برگه های امتحانی نیست.

پرسشنامه آنلاین

قطعا شما نیز اگر از مزایا و ویژگی های فرم پرسشنامه آنلاین مطلع شوید، از این پلتفرم برای افزایش کیفیت و بازدهی سایت خود استفاده خواهید کرد. هنگامی که شما محصولی را در سایت خود قرار می دهید، می توانید با استفاده از پرسشنامه نظرات مشتریان را جویا شوید. در این حالت مشتریان میزان رضایت مندی از کالا و خدمات شما را در این صفحه وارد می کنند و بدین طریق شما می توانید نقاط ضعف و قوت سایت خود را پیدا کنید. استفاده از پرسشنامه تنها به نفع مدیران سایت نبوده و کاربران نیز می توانند از قابلیت های این پلتفرم بهره مند شوند. پرسشنامه های آنلاین برای سایت های فروشگاهی بسیار کاربری است و به صورت هوشمند سطح کیفیت سایت شما را افزایش می دهد. در این پلتفرم لیستی کشویی طراحی شده است که کاربران می توانند به یکی از سوالات پاسخ بدهند. کاربری بسیار ساده و آسان، رابط کاربری بسیار جذاب، امکان سفارشی سازی، تهیه انواع گزارش ها و … از جمله قابلیت های پرسشنامه آنلاین طراحی شده در سایت ایپول است. پلتفرم های طراحی شده در این سایت از استاندارد بالایی برخوردار است و کیفیت تایید شده دارد.

بهبود سایت با پرسشنامه آنلاین

 

بهبود سایت با پرسشنامه آنلاین

پرسشنامه آنلاین فرصتی بسیار ویژه و استثنایی را در اختیار افراد قرار می دهند تا با مشتریان و کاربران سایت خود در تعامل باشند و از نظرات و پیشنهادات آن ها در جهت افزایش کیفیت سایت بهره ببرند. این پرسشنامه ها سوالات را به روش های مختلفی طرحی می کنند و شما با طرح سوالات به صورت ساده و با استفاده از سوالات چند گزینه ای می توانید افراد بیشتری را جذب کنید. برای دسترسی به سایر قابلیت ها و امکانات پرسشنامه آنلاین می توانید از کارشناسان ایپول مشاوره بگیرید. این سایت به صورت تخصصی در زمینه طراحی پرسشنامه آنلاین، آزمون ساز آنلاین و فرم ساز آنلاین فعالیت می کند و بهترین رابط کاربری را دارد.

برگرفته از وب سایت سامانه فرم ساز و آزمون ساز ایپول https://epoll.pro/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *