7 نکته که باید در مورد لاکی پچر بدانید

بسیاری از شما حتما ابزار لاکی پچر را شنیده اید. اگر نه، به خواندن ادامه دهید، به زودی با آن آشنا خواهید شد.

 

شاید شنیده باشید که می گویند لاکی پچر برای استفاده ایمن نیست. باور کنید، اگر آن را از وب سایت رسمی لاکی پچر دانلود کنید، هیچ آسیبی به دستگاه شما وارد نمی کند . حتی اگر بدافزار نیست، گوگل به شما اجازه نمی دهد آن را به روش معمول نصب کنید. برای حذف اخطارها، Play Protect را در فروشگاه Google Play غیرفعال کنید.

 

برنامه لاکی پچر می تواند بر روی دستگاه اندرویدی نصب شود تا از سیستم عامل حداکثر بهره را ببرید. می توان از آن برای چندین هدف استفاده کرد که فکر نمی کردید دستگاه اندرویدی شما بتواند انجام دهد. مهمترین ویژگی های لاکی پچر به شرح زیر است.

 

Google Ads را در برنامه های خود مسدود کنید

آیا بازی اندروید مورد علاقه شما در وسط بازی تبلیغات را شروع می کند؟ من می دانم که اکثر برنامه ها این کار را می کنند و تقریباً همه ما از تبلیغات در وسط میدان جنگ آزار می دهیم. در اینجا بازمانده ما، “لاکی پچر” آمده است تا تبلیغات را در برنامه های مورد علاقه ما مسدود کند.

 

سکه ها و جواهرات رایگان در بازی ها

آیا تا به حال نگران باختن یک بازی به دلیل نداشتن سکه یا سنگهای قیمتی بوده اید؟ با لاکی پچر دیگر نگران نباشید. این به شما امکان می دهد تا سکه ها و جواهرات نامحدود رایگان در بازی های مورد علاقه خود دریافت کنید.

 

اپلیکیشن های پولی را به صورت رایگان دریافت کنید

به من اعتماد کنید، می‌توانید برنامه‌های پولی را بدون خرج کردن به دستگاه اندرویدی خود دریافت کنید. می‌توانید این برنامه‌های رایگان را از یک فروشگاه بازی سفارشی که توسط همان توسعه‌دهندگان لاکی پچر ایجاد شده است، دریافت کنید.

 

فروشگاه Play اصلاح شده

لاکی پچر یک فروشگاه Play اصلاح شده با گزینه ای برای غیرفعال کردن به روز رسانی ها در اختیار شما قرار می دهد. تقریباً تمام برنامه‌هایی که در Play Store گنجانده شده‌اند، در Play Store اصلاح‌شده هستند.

 

انتقال برنامه ها از حافظه دستگاه به کارت SD

لاکی پچر همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تا برنامه ها را از حافظه دستگاه خود به کارت های SD منتقل کنند.

 

پشتیبان گیری و بازیابی

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب لاکی پچر پشتیبان‌گیری و بازیابی برنامه‌ها و بازی‌ها با داده‌های آن است. این داده ها به عنوان فایل های خارجی ذخیره می شوند.

 

مجوزهای ناخواسته را حذف کنید

اگر یک برنامه از شما مجوزهای ناخواسته بخواهد، نشانه خوبی نیست. برای ایمن سازی اطلاعات خود در حین استفاده از چنین برنامه هایی، می توانید از لاکی پچر استفاده کنید و مجوزهای ناخواسته را از برنامه حذف کنید.

 

آیا لاکی پچر مضر است؟

 

تا به امروز، لاکی پچر هیچ آسیبی به هیچ یک از کاربران خود وارد نکرده است. این یک ابزار امن و بدون ریسک است. اما مطمئن شوید که آن را فقط از وب سایت رسمی دانلود کرده اید تا از هر گونه آسیب یا آسیبی که ممکن است رخ دهد جلوگیری کنید.

 

لاکی پچر در Google Play

 

آیا تا به حال کلمه لاکی پچر را در فروشگاه Google Play جستجو کرده اید؟ در فروشگاه Play در دسترس نیست، زیرا مجوزهای دور زدن، نادیده گرفتن خرید برنامه و غیره را ارائه می دهد که مستقیماً بر درآمد توسعه دهندگان برنامه تأثیر می گذارد.

 

لاکی پچر و دسترسی روت

 

برای نصب لاکی پچر نیازی به روت بودن دستگاه شما نیست. نسخه های قبلی لاکی پچر مجوزهای فوق العاده کاربر را می خواهد. اما آخرین نسخه ها بهتر هستند و نیازی به دسترسی روت ندارند. تنها تفاوت با لاکی پچر در دستگاه های روت شده و غیر روت شده، تعداد ویژگی هایی است که کاربران می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *